Приєднуйтесь до нашої команди. Дізнайтеся більше.

E-mail маркетинг - ефективний і в той же час доступний інструмент інтернет-маркетингу. Даний інструмент не замінює, а вигідно доповнює основні інструменти інтернет-маркетингу, оскільки суть e-mail маркетингу полягає в роботі з існуючими клієнтами, в той час як SEO і PPC залучають нових потенційних покупців.

Миттєвий результат за приростом трафіку на сайт і денної виручки може забезпечити грамотний email маркетинг. За нашою статистикою, одна тригерна розсилка збільшує продажі на 12-15%, а транзакційні листи дають дохід, який у 2-5 разів перевищує дохід від комерційної розсилки.

Види і типи листів

Листи бувають: інформаційні, листи, технічні, welcome-ланцюжка, транзакційні, тригерні і так далі. Але всі їх можна розділити на дві категорії: підігріваючі інтерес і продають. Який тип потрібний саме вашому бізнесу, ми визначимо на етапі розробки стратегії.

Ми вирішуємо всі завдання по налагодженню, запуску та ведення поштового маркетингу. Працюємо по наданій базі або розробляємо механізми її набору.

Ви можете замовити послуги email маркетингу під ключ у нас і бути впевнені, що вони дадуть плоди.

Що ми робимо і які завдання вирішуємо.

Підготовка бази.

Проведемо аналіз бази Ваших клієнтів, сегментируем аудиторію за інтересами.

Підготовка звернення.

Погоджуємо з замовником текст і характер повідомлення.

Підготовка дизайну повідомлення.

Створюємо і верстається дизайн email розсилки, вставляємо в нього рекламну пропозицію.

Виконуємо розсилку повідомлень по сегментованої аудиторії.

Кожне рекламне повідомлення відсилаємо тільки тієї аудиторії, якій це повідомлення може бути корисно.

Синхронізуємо базу даних адресатів.

Пишемо скрипти, які будуть здійснювати синхронізацію за розкладом бази даних розсилки з базою даних клієнтів.

Складемо графік розсилок.

Підберемо час і дати розсилок, які будуть індивідуально відповідати Вашому бізнесу.

Що входить в послуги email маркетингу.

Стратегія розсилок (сегментація аудиторії, розробка плану та складу розсилки, механіка залучення нових передплатників, концепція матеріалу, аналіз конкурентів, розробка схеми комунікації).

Інтеграція платформи з системою CRM.

Створення типового шаблону для письма (дизайн-макет, HTML верстка, завантаження в систему розсилки).

Розробка welcome-ланцюжки/ транзакційного листи/ тригерній листи (дизайн-макету, копірайт, HTML верстка макета, налаштування автоматизації розсилки, А/B тестування, підсумкова звітність).

E-mail розсилка (типовий шаблон для письма, матеріал для розсилки, розсилка по узгодженим медіа-плану, підсумкова звітність).

Важлива дрібниця

Навіть така незначна, здавалося б, деталь як email-підпис може зіграти важливу роль у просуванні вашого бізнесу і вплинути на ваш професійний імідж тому варто приділити час її розробки. Для цього ви можете використовувати як редактор в поштових клієнтах так і спеціальні сервіси.

Замовити послугу.